Warsztat przyjazny kobietom

Według przeprowadzonych badań blisko 40 % właścicieli aut to kobiety. W UK jest ponad 15mln zmotoryzowanych kobiet. Z badań wynika, że oczekiwania kobiet wobec warsztatu samochodowego, są inne niż mężczyzn. Wychodząc na przeciw tym potrzebom chcielibyśmy stworzyć serwis, do którego panie mają pełne zaufanie, powierzają swoje auta z przekonaniem że wszystkie niezbędne czynności obsługowe zostaną wykonane w fachowy sposób.
Z opinii naszych klientek wiemy, że do tej pory wizyta w serwisie samochodowym nie należała do przyjemności, szczególnie ze względu na sposób obsługi, z jakim Panie spotykały się w niektórych warsztatach. Narażane często na nieprofesjonalną obsługę, niepoważne podejście, a nierzadko także na wykorzystywanie finansowe przez nieuczciwych mechaników, kobiety albo unikały osobistych wizyt w serwisach samochodowych albo zmuszone były korzystać z pomocy swoich mężów, partnerów czy kolegów.
W GG MOTORS taka praktyka będzie zbędna. My gwarantujemy, że w naszym warsztacie wszyscy klienci traktowani są w jednakowy, profesjonalny sposób. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań naszych klientów bez względu na płeć oraz stopień wtajemniczenia w dziedziny motoryzacji. U nas każdy klient i każda klientka otrzymuje pełna fachową informację przekazaną w precyzyjny, jasny i zrozumiały sposób, a koszty napraw uzależnione są od faktycznie wykonanej pracy, a nie płci klienta czy stanu jego wiedzy na temat motoryzacji. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a pojazd którym porusza się Twoja rodzina będzie bezpieczny.